|     |  

AVON Latvija

Šodien SIA “AVON Cosmetics” ir daļa no pasaules vadošās skaistuma un lielākās tiešās tirdzniecības kompānijas “AVON Products Inc”. Mūsu kompānija pieder Centrālās un Dienvidaustrumu Eiropas reģiona valstu grupai.

Baltijas AVON galvenais birojs un loģistikas centrs atrodas Lietuvā. Šeit strādā vairāk nekā 100 AVON Darbinieki. Konsultantu pasūtītie produkti tiek pakoti Viļņas Loģistikas Centrā un tieši no šejienes produkti tiek piegādāti uz Skaistuma Centriem Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Somijā. Katru dienu mūsu Skaistuma Centri apkalpo vairākus simtus klientu.

AVON strādā kopā ar tūkstošiem neatkarīgu Konsultantu, par kuru iespējām kļūt par daļu no starptautiskās skaistuma kompānijas un attīstīt karjeru tiešajā tirdzniecībā rūpējas Pārdošanas Līderi.
AVON Cosmetics ir Latvijas Tiešās Tirdzniecības asociācijas biedre. LTTA ir Eiropas Tiešās Tirdzniecības asociāciju federācijas un Pasaules Tiešās Tirdzniecības asociāciju federācijas biedre.
Vairāki AVON produkti, piemēram, ANEW Clinical Eye Lift acu kosmētikas līdzeklis, ANEW tonālais krēms, kā arī Skin So Soft līnijas pašiedeguma krēms, sākot ar 2006. gadu, trīs gadus pēc kārtas, ir saņēmuši žurnāla „SHAPE” gada kosmētikas balvu.

AVON- starptautiskā smaržu un kosmētikas kompānija nav tikai skaistumkopšanas līderis un vislielākā tiešās tirdzniecības kompānija pasaulē, tā ir arī kompānija, kas pazīstama ar savām sociālās atbildības programmām – cīņa pret krūts vēzi, pret vardarbību ģimenē un rūpes par apkārtējo vidi.

AVON lepojas ar saviem Darbiniekiem, kuri ik dienu seko līdzi vērtībām un principiem, kas vada kompāniju kopš 19. gadsimta līdz mūsdienām. AVON veiksmes noslēpums ir tieši šī īpašā saskare, tradīcijas un kultūra, kas ir kopīga visiem AVON Darbiniekiem visā pasaulē.

Karjera AVON