|     |  


AVON PASAULĒ


AVON ir viena no lielākajām tiešās tirdzniecības kompānijām pasaulē, kas sniedz iespēju miljoniem sieviešu visā pasaulē būt skaistām un neatkarīgām.

AVON produkti tiek pārdoti vairāk nekā 100 valstīs, un kompānijas vispārējais apgrozījums pārsniedz 10 miljardus ASV dolārus gadā. Ar kompāniju sadarbojas vairāk kā 6 miljoni aktīvu Konsultantu.

Videi draudzīgā kompānija rūpējas par to, lai visi AVON produkti ir droši lietotājiem un ražoti, izmantojot dabai draudzīgas metodes.

Globālais Pētniecības un Attīstības centrs atrodas  vietā, kur reiz tikusi uzcelta pati pirmā AVON laboratorija – Safernā, Ņujorkā. Tā ir vieta, kur pagātne satiek nākotni un roku rokā iet skaistumkopšana ar jaunākajām tehnoloģijām. Centrs ir uzplaucis, lai kļūtu par vienu no tehnoloģiski visattīstītākajiem pētniecības un attīstības centriem nozarē. AVON ir  pirmā kosmētikas kompānija, kas sākusi izmantot Alfa hidroksiskābes (AHA) un pielietot A un C vitamīnu kā lielisku līdzekli pret ādas novecošanos. AVON zinātnieki strādā, lai radītu produktus - tirgus tendenču noteicējus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, lai visas pasaules sievietes varētu justies īpaši un, arverot AVON katalogu ik reizi tur atrast ko jaunu.

AVON pasaulē