|     |  

Palīdzība

Avon palīgs
Esat laipni aicināti sadaļā  "Avon palīgs".  Tā ļaus labāk izprast Avon mājas lapas uzbūvi, kā arī ērtāk pārvietoties tajā.

Mūsu produkti
Šī sadaļa tiek regulāri atjaunota, lai sniegtu priekšstatu par mūsu produktu kategorijām un zīmoliem. Lai iegūtu pilnīgāku informāciju, vienkārši spiediet uz vienas no saitēm, kur ieraudzīsiet detalizētāku informāciju.
saite uz lapu

Jaunumi
Šī sadaļa piedāvā ieskatu mūsu kompānijas un tās produktu jaunumos. Te varat  uzzināt industrijas jaunumus - kas ir modē, kas  nav - no pirmavota.
saite uz lapu

Par mums
Sadaļa "Par mums" sniedz īsu ieskatu mūsu kompānijas darbībā, stāsta par mūsu nozīmīgākajiem zīmoliem un pauž mūsu viedokli. Tajā ir vēstīts par mūsu cīņu pret krūts vēzi.
saite uz lapu

Iespējas
Iespēju sadaļa ļauj uzzināt to, kā kļūt par Avon Konsultantu vai Pārdošanas Līderi. Šeit vari izlasīt par to, kas jādara, lai kļūtu par Avon Konsultantu un pat aizpildīt pieteikumu tiešsaistē.
saite uz lapu

Kā iepirkties
Ir trīs  Avon produktu iegādes veidi: ar Avon Konsultanta starpniecību; iepērkoties tiešsaistē; pa telefonu. Sadaļa "Kā iepirkties" ļaus saprast visus iepirkšanās veidus, kas sniegs iespēju izvēlēties sev vispiemērotāko.
saite uz lapu

Jūsu priekam
Sadaļa "Jūsu priekam" sniedz iespēju nosūtīt  draugiem elektroniskās atklātnes, lejuplādēt informāciju un spēlēt spēles tiešsaistē.
saite uz lapu