|     |  
UZSTĀDI SAVUS MĒRĶUS
Tu pati vari kontrolēt savu mērķu sasniegšanu tādās svarīgās jomās, kā, piemēram, tava vai bērnu izglītība. Tu esi finansiāli neatkarīga…
IZVEIDO SAVU BIZNESU
Tu vari izveidot pati savu biznesu un izvēlēties veidu, kā darboties, un cik daudz darboties ..
VAIRO SAVU PĀRLIECĪBU
Tu jūties arvien pārliecinātāka par sevi un savām iespējām…
PALĪDZI SAVAI ĢIMENEI
Tu ar saviem papildus ienākumiem vari palīdzēt savai ģimenei, veltīt tai vairāk laika. Tu vari sev palīdzēt realizēt neierobežotas iespējas jebkurā laikā, jebkurā vecumā
ESI SAVAS DZĪVES NOTEICĒJA
Tu patiešām vari sabalansēt savu dzīvi, vienlaicīgi piepildot savus sapņus…

Vai izklausās, ka tas ir pārāk daudz prasīts?
Nē, tā nav. Es pievienojos Avon, jo vēlējos pati būt savas dzīves noteicēja, apgādājot savu ģimeni, un darot to, ar ko es varu lepoties.

Aicinām tevi spert nākamo soli un darīt to jau šodien! Tava veiksme ir mūsu veiksme, un mēs esam šeit, lai palīdzētu piepildīt tavus sapņus.

1. TICI
TAVS CEĻOJUMS SĀKAS AR PĀRLIECĪBU...
pārliecību par sevi un spēju realizēt savus sapņus

Ir viegli būt pārliecinātai par iespējām, ja tu darbojies kopā ar pašiem labākajiem…

Avon produkti tiek pārdoti vairāk kā 100 valstīs, katrā pasaules malā.
Avon piedāvā tūkstošiem produktu, kas nozīmē, ka ikviens potenciālais klients atradīs kaut ko sev.
Un visbeidzot, 6,5 miljoni Avon Konsultantu pārdošanas apjoms pagājušajā gadā pārsniedza 10 miljardus ASV dolāru.
Kā KOMPĀNIJA sievietēm, Avon ir uzlabojusi sieviešu dzīves kopš 1955.gada, kad tika nodibināts Avon Fonds. Kopš tā laika Avon ir savācis un ziedojis simtiem miljonu dolāru krūts vēža izmeklējumiem, cīnījies pret vardarbību ģimenē un rūpējies par palīdzību ārkārtas situācijās.

Ar Avon tu vari mainīties…
Un tu vari arī nopelnīt!
Avon... nozīmē daudz un dažādu peļņas iespēju.

Pelni, pārdodot pati… iedvesmo citus un pelni vēl vairāk, veidojot aizrautīgu Avon komandu. Bet pats labākais ir tas, ka tava peļņa ir vienāda ar tavām ambīcijām, jo tas ir tavs bizness. Tāpēc…

2. SASNIEDZ
Gūt panākumus Avon
ir tikpat vienkārši, kā 1-2-3

Ir viegli būt pārliecinātai par iespējām, ja tu darbojies kopā ar pašiem labākajiem…1. IELŪDZ Sāc ar vienkāršu ielūgumu…

Gan personiskā pārdošana, gan arī komandas veidošana sākas ar pavisam vienkāršu ielūgumu – ielūdz savus draugus aplūkot Avon katalogu un izmēģināt produktus.
Un bieži vien tavi draugi kļūs par taviem labākajiem Avon Konsultantiem, tā būs daļa no tavas komandas! Ielūdz viņus uzzināt vairāk par Avon iespējām.

2. PASTĀSTI… un tad pastāsti citiem par Avon…

Otrkārt, kā savu draugu personīgais skaistuma konsultants, pastāsti viņiem par produktu priekšrocībām un par to, kā atrast viņiem piemērotāko skaistumkopšanas risinājumu.

Pastāsti saviem komandas locekļiem un citiem potenciālajiem Konsultantiem par neierobežotajām peļņas iespējām, kādas piedāvā Avon.

3. IEDVESMO… un visbeidzot, iedvesmo citus sasniegt vairāk

Iedvesmo citus stiprināt klientu lojalitāti un palielināt personīgo pārdošanu… esi pozitīvs piemērs savas komandas Konsultantiem.


3. PĀRSNIEDZ
Ja tu tici, tad tu sasniedz
un pat PĀRSNIEDZ CERĒTO

Ar Avon tev ir labākās un elastīgākās peļņas iespējas: visām patīk krāsot lūpas, visas grib satikties ar cilvēkiem, visas mīl neierobežotas peļņas iespējas.

Tu vari nopelnīt tik daudz naudas, cik tu ieguldi savā biznesā. Un tajā pašā laikā tu vari palīdzēt citiem sasniegt tieši to pašu.

Tici, sasniedz… un tad pārsniedz cerēto.
Tavs Avon biznesss var būt LIELS bizness…

Izdari to jau šodien!