|     |  


AVON VĪZIJA UN MISIJAAVON VĪZIJA

Kļūt par kompāniju, kas vislabāk izprot un realizē visas pasaules sieviešu centienus pēc lieliskas kosmētikas, apkalpošanas un sevis pilnveidošanas.


AVON MISIJA


Būt vadošajiem pasaulē skaistumkopšanas jomā

Mēs izveidosim unikālu skaistumkopšanas portfeli un ar to saistītās preču zīmes, tiecoties pārspēt konkurentus kvalitātē, jaunievedumos un biznesa vērtībā un paaugstināt mūsu imidžu, lai kļūtu par Skaistumkopšanas kompāniju, kas kalpo sievietēm visā pasaulē.


Sievietes izvēle iepērkoties

Mēs kļūsim sievietēm par vietu, kas piedāvā izdevīgus piegādes kanālus un daudzveidīgas preču zīmes un sniedz personisku, augstas kvalitātes iepirkšanās pieredzi, kas palīdzēs veidot veiksmīgas attiecības ar Klientu mūža garumā.


Būt vadošajiem tiešajā pārdošanā

Mēs paplašināsim mūsu tiešās pārdošanas tīklu un vadīsim kanālu pārveidošanu, piedāvājot uzņēmējdarbības iespējas, kas sniegs izcilus ienākumus, atzinību, apkalpošanu un atbalstu, paceļot mūsu industrijas imidžu.


Labākā vieta darbam

Mēs būsim pazīstami ar saviem vadības standartiem un kaislību uz augstiem standartiem, mūsu apņemšanos izveidot ārkārtējas iespējas profesionālai izaugsmei, lai Darbinieki varētu piepildīt savus augstākos potenciālus.


Lielākais sieviešu fonds

Mēs būsim pasaules vadošie cīnītāji par sieviešu veselību un labklājību ar filantropiskiem centieniem, kas novērsīs krūts vēža draudus visai pasaulei un kas dos iespēju sievietēm sasniegt ekonomisko neatkarību.


Būt par visapbrīnojamāko kompāniju

Mēs parādīsim izcilus rezultātus mūsu akcionāriem, nenogurstoši tiecoties pēc jaunām izaugsmes iespējām, nepārtraukti uzlabojot ienesīgumu – sociāli atbildīga, ētiska kompānija, kas tiek ņemta kā pamats veiksmes modelim.