|     |  


AVON PASAULĒ


AVON ir pasaulē lielākā tiešās tirdzniecības kompānija, kas sniedz iespēju miljoniem sieviešu visā pasaulē būt skaistām un neatkarīgām.

AVON produkti tiek pārdoti vairāk nekā 100 valstīs, un kompānijas vispārējais apgrozījums pārsniedz 10 miljardus ASV dolārus gadā. Ar kompāniju sadarbojas vairāk kā 5,5 miljoni aktīvu Konsultantu, bet pavisam AVON birojos visā pasaulē strādā vairāk nekā 40 000 darbinieku. Katru dienu ik sekundi mēs pārdodam 4 AVON lūpu krāsas, un kompānijas zīmola atpazīstamība sasniedz 90% visas pasaules.

Videi draudzīgā kompānija rūpējas par to, lai visi AVON produkti ir droši lietotājiem un ražoti, izmantojot dabai draudzīgas metodes, turklāt šīm prasībām tiek sekots līdzi visā pasaulē. 1989 gadā AVON kļuva par pirmo lielo kosmētikas kompāniju, kas paziņoja par pilnīgu atteikšanos no produktu testēšanas uz dzīvniekiem.

Globālais Pētniecības un Attīstības centrs atrodas tieši tajā pašā vietā, kur reiz tikusi uzcelta pati pirmā AVON laboratorija – Safernas pilsētā, Ņujorkā. Tā ir vieta, kur pagātne satiek nākotni un roku rokā iet skaistumkopšana ar jaunākajām tehnoloģijām. Ar savu novatorisko garu un ilgstošo apņemšanos centrs ir uzplaucis, lai kļūtu par vienu no tehnoloģiski visattīstītākajiem pētniecības un attīstības centriem šajā nozarē. AVON ir bijusi pirmā kosmētikas kompānija, kas sākusi izmantot Alfa hidroksiskābes (AHA) un pielietot A un C vitamīnu kā lielisku līdzekli pret novecošanu. AVON zinātnieki strādā, lai radītu produktus - tirgus tendenču noteicējus-, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un visattīstītāko zinātni, lai visas pasaules sievietes varētu justies īpaši un atrast ko jaunu, katru reizi atverot AVON katalogu.

AVON pasaulē