|     |  


Avon ir kompānija, kas sniedz iespēju uzklāt skropstu tušu uz skropstām un uzlikt ēdienu uz galda. Avon cīnās gan ar krunciņām, gan krūts vēzi. Mēs apzināmies lieliskas lūpu krāsas vērtību, kā arī atbalstām sievietes cīņā pret vardarbību ģimenē. Avon ir kompānija, kas ne tikai piedāvā viegli iegādāties skaistumkopšanas preces, bet arī atver durvis karjeras izaugsmei. Avon ir kompānija, kas atbalsta 6 miljonus Konsultantu. Šī ir Avon - kompānija, kas atbalsta skaistumu, inovācijas, optimismu un, vairāk par visu, atbalsta sievietes jau vairāk kā 130 gadus.

>Ik dienas Avon sniedz nedaudz skaistuma mūsu ikdienā. Avon ir svarīgi, lai tu atrastu savu īsto lūpu krāsas toni sev un saviem Klientiem, mums ir svarīgi, lai tu varētu palielināt savus ienākumus, lai varētu finasiāli atbalstīt savu ģimeni. Avon sniedz iespēju sievietēm veikt savu pirmo mamogrāfijas apmeklējumu. Mēs ticam, ka skaistums ir domāts, lai sievietes justos un izskatītos lieliski. Mēs ticam un atbalstam ekonomisko labklājību un dzīvotspējas uzlabošanu sievietēm visapkārt pasaulei.

Avon ir kompānija, kas balstīta uz tradīcijām, kā arī tic tās izstrādātajai vīzijai: “Avon vēlās būt kompānija, kas saprot klientu vēlmes un cenšas uzlabot tirdzniecības iespējas visapkārt pasaulei.”

Avon, būdama kompānija sievietēm, atbalsta labdarības, kas sievietēm nozīmē daudz, piemēram, labdarību cīņā pret krūts vēzi un vardarbību ģimenē. Līdz šim brīdim Avon ir ziedojis vairāk kā 957 miljonus dolāru, kas ir lielākais atbalsts sievietēm nozīmīgām labdarībām.

Avon ietver tādus zīmolus, kā Anew, Avon Color, Avon Care, Skin So Soft un Advance Techniques. Avon piedāvā iegādāties arī dažādas rotaslietas, aksesuārus, apakšveļu, apģērbu un dāvanu komplektus, kā arī labdarības produktus (ienākumi no to pārdošanas pilnā apmērā tiek ziedoti labdarībai).

Avon zīmola vārds ir redzams uz tik daudziem produktiem kā nevienam citam zīmolam. Avon produktus pārdod vairāk nekā 6 miljoni aktīvo Konsultantu un šie produkti priecē Klientus apmēram 70 valstīs.